Enca bën një dekleratë interesante (Foto)

Enca vazhdon të mbetet ndër këngëtaret më aktive në rrejtet sociale.

Përveç postimeve nga aktivitetet dhe përditshmëria e saj këngëtarja nuk resht të publikojë edhe imazhe provokuese në Instagram dhe Snapchat.

Këtë rradhë në Snapchat ju drejtohet djemve që synojnë ta kenë atë në krahë e tyre. Enca shprehu mjaft hapur opinionin e saj se

“Nëse nuk mund ta mbajnë në këtë gjendje” ku shihej me veshje sportive dhe jo e ekspozuar

“Nuk do ta meritojnë” në mënyrën tjetër teksa dukej super elegante e mjaftë provokuese.

enca-haxhia1_1476456552-2919639

Temat
Showbiz

Të afërta