EKSKLUZIVE Sabri Fejzullahu: Nuk mund t’i lija paratë që do t’i fitoja, e të shkoja në dasmë te Shyhretja (Video)

Në emisionin “N’Kosovë Show”, i ftuar ishte edhe këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu.

Ai foli rreth raporteve me këngëtarët e tjerë, për projektet e reja si dhe bashkëpunimet e reja që do të sjell.

Sabriu tregoi arsyen se pse nuk kishte shkuar në dasmën e djalit të koleges së tij, Shyhrete Behlulit, transmeton First Channel.

Ai tha se nuk ka mundur që t’i lë paratë që do t’i fitonte atë natë, për të shkuar në dasmë.

Këto dhe shumë të tjera mund t’i ndiqni të dielen, nga ora 20:30, në televizionin First Channel.

Temat
Showbiz

Të afërta