E dashura e Valdrin Sahitit, një “bombë” e vërtetë (Foto)

Vladrin Sahiti është dizenjatori më me emër në vendin tonë, ai ka një stil shumë të veçantë i cili shpesh herë interpretohet jo edhe aq mirë.

Sahiti kohëve të fundit ka qene pjesë e medieve ku flitej mjaft shumë për privatësinë e tij, ai tani ka vendosur që tua mbyllë gojën të gjithëve.

Dorë për dore me një femër super seksi, shfaqet Valdrini! Pa dyshim se duken një çift shumë i mirë, ndërsa emri dhe më shumë informata se kush është ajo që mbanë dorën e Valdrinit nuk dihet, e vetmja që shohim është se çifti përshtaten mjaft shumë.

valdrini_1476432412-2262538

Temat
Showbiz

Të afërta