Chris Brown përgëzon talentin shqiptar, ja çfarë i thotë…(Video)

Talenti i tij ka arritur të tërheqë edhe vëmëndjen e disa artistëve më të njohur në industrinë ndërkombëtare të muzikës.

Albert Stanaj dhe talent ii tij kanë fituar mbështetjen e yjëve botërore një ndër të cilët është edhe Chris Brown.

Ky i fundit ka psotuar në Instagramin e tij një video ku shihet Stanaj duke kënduar shqip dhe Borwën i drejtohet atij duke i thënë: ‘Kur do t’u këndojmë sërish kështu zonjave?!’ Zëri i Albet Stanajt është mjaft i ngjashëm me atë të Brown dhe kjo ndoshta është një arsye më tepër që në vazhdim t’i shohim në një bashkëpunim.

Kjo nuk është hera e parë që Chris promovn talentin shqiptar duke e mbështetur dhe nuk është i vetmi pasi edhe mjaft personazhe të tjerë të njohur janë mahnitur nga talenti dhe zëri melodioz i Albert Stanajt.

Temat
Showbiz

Të afërta