Adem Ramadani fans i Medes? (Foto)

Duket se nuk është shkëputur tërësisht nga zhanri ‘tallava’ dhe këngët e dashurisë. Adem Ramadani, këngëtari i ilahive, i cili tash e disa vjet i është përkushtuar tërësisht fesë islame, mbetet fans i këngëtarit që fort i këndon dashurisë në zhanrin që dikur e këndonte edhe Ramadani, shkruan kolona.al.

E kjo pasi përmes fotografive vetë Ramadani ka treguar simpatinë nga Medës duke e vlerësuar njeri të mirë. “Në një udhëtim të mirë, u takuam me njerëz të mirë”, ka shkruar këngëtari përbri fotografive me Medën të publikuara në llogarinë e tij në Facebook.

adem-ramadani1

Temat
Showbiz

Të afërta