Modelja mahnit me linjat e saj në plazh(Foto)

Pothuajse të gjithë thonë se modelet e Victoria’s Secret janë më të mirat.

Por për tu bindur rreth kësaj, mjafton të shohësh fotografitë e Lais Ribeiro përderisa shihet në plazh.

26 vjeçarja braziliane është parë e shkëlqyer dhe e kombinuar me një palë syze dielli që e bënin të duket edhe më e mirë, transmeton Indeksonline.

Duhet përkujtuar që Lais është një ndër më të suksesshmet dhe padyshim ndër më të pashmet.

3957691c00000578-0-image-m-33-1476319635020

39576cbd00000578-0-image-a-29-1476319594472

39576b0000000578-0-image-m-36-1476319739655

39576b1b00000578-0-image-m-38-1476319808681

39576ab400000578-0-image-a-28-1476319578322

Temat
Showbiz

Të afërta