Leonora Jakupi ndjen mall të thellë për babain e saj, ja çfarë ka shkruar… (Foto)

Leonora Jakupi është këngëtare shumë e dashur për publikun dhe gjithmonë komentohet pozitivisht,

Së fundmi, në rrjetet sociale ajo ka publikuar një fotografi të babait të saj. Leonora ka shkruar fjalë tejet prekëse.

“Babi im , ushtari im, krenaria dhe mburrja ime, malli im..

Nuk po te tregoj se sa mall kam per ty e sa shume me mungon po te them qe je dhe mbetesh dashuria ime me e madhe o Bab dhe se rrugen tende po e ndjek me shume krenari !

janë këto fjalët që Leonora ka bashkangjitur në foton e babait të saj, I cili është njëri ndër të shumtit që dhanë jetën për lirinë e vendit tonë.

14611073_786995224737058_109181022232660396_n

Temat
Showbiz

Të afërta