Anxhela me “çmim” për vete dhe të dashurin e saj (Foto)

Modelja shqiptare Anxhela Martini pak kohë më parë kishte ditëlindjen dhe e cila mori dhurata e një surprizë fantastike nga i dashuri i saj, Dragos.

Ndërsa në ditëlindjen e këtij të fundit, Anxhela kishte organizuar një surprizë të këndshme e cila u bë e ditur nga dyshja.

Kurse e veçanta e kësaj surprize ishte një ide e saj e vogël por mjaft e mirë.

Dy statuja të vogla ku në njërën prej tyre shkruante “I dashuri më i mirë” dhe në tjetrën “Mbretëresha më e mirë e dramës”,

Sigurisht se Anxhela këto gjëra i bëri si për shaka, por që dolën mjaft të këndshme për tu parë.

anxhela-m-1476355587-798580

Temat
Showbiz

Të afërta