Vajza shkon për të ngrënë sufllaqe në Durrës, por ajo që gjen brenda e shokon (Foto)

Ushqimet e shpejta në “Fast-Food” janë një zgjidhje kur je në punë, rrugës apo kur nuk ke kohë mjaftueshëm për të gatuar.

Por, jo gjithmonë marrim shërbimin e dëshiruar në cilësi. Një vajzë me iniciale A.M., ka shkuar në një “Fast-Food” dhe ka porositur sufllaqe. Por, në vend të mishit ajo ka gjetur diçka tjetër të rëndë që ndoshta pas kësaj pamje nuk do hajë më kurrë sufllaqe.

Denoncimi i vajzës:

“Përshëndetje JOQ nga Durrësi! Ndalova në një “Fast-Food” Pranvera në Durrës. Brenda kësaj sufllaqeje në vend të mishit hedhin fije rradaci ose leckë që lan pllakat. Jemi bërë ta marrim bukën me vete kudo që shkojmë, tmerr!”

screenshot-7_1476272888-71404

Temat
Fun

Të afërta