Lepa Brena zbulon një sekret që e kishte fshehur me vite (Foto)

Këngëtarja serbe e muzikës folk, Lepa Brena, e njohur edhe nga kosovarët, ka zbuluar një sekret të madh të cilin e kishte fshehur tash e shumë vite

Për kanalin “Blic-tv.rs” këngëtarja ka treguar se me vite të tëra e ka fshehur se ka operacione plastike, duke thënë se tani duket shumë më seksi pas operacioneve që i ka realizuar në fytyrë dhe në trup,

Temat
Showbiz

Të afërta