Këngëtarja shqiptare shumë joshëse në plazhet e Dubait (Foto)

Këngëtarja Zaimina Vasjari e cila së fundmi njihet më mirë si biznes femër dhe një modele e fustaneve të dyqanit të saj tani ka vendosur që të shijojë vendin e bukur në Dubai Marinë.

Zaimina, ka treguar linjat e saj trupore fantastike të cilat sigurisht se mund ti kenë lakmi shumë vajza.

Këngëtarja e veshur me bikine të zeza është së bashku me me miken e saj Franceskën në këto pushime të cilat sigurisht falë përfitimeve të shumta ka mundur edhe ti realizojë,

Ndërsa Zaimina është pse është për ca ditë atje, sot është dita e parë që ka publikuar një fotografi të tillë.

oo-1476271919-9591979

Temat
Showbiz

Të afërta