Ja si duket Morena Taraku në javën e modës “Mercedes Benz” në Turqi (Foto)

Këngëtarje dhe modelja e njohur Morena Taraku ndonëse nuk ka qenë shumë aktive në muzike, ajo kohëve të fundit po merret më shumë me modeling.

Së fundmi, bukuroshja kosovare ka bërë të ditur se ka qenë e pranishme në javën e modës të “Mercedes Benz”, e cila është duke u mbajtur në Stamboll të Turqisë.

Morena kishte zgjedhur të vishte një palë xhinse të gjelbra, bluzë të bardhë të shkurtër, kombinuar shumë bukur me një mbulesë me elemente ushtarake.

Ajo ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente nga fansat.

14583503-279211169139205-7927392885379432448-n

14482696-1790904781123953-4561582622169366528-n

14504898-363587330647409-5492431502706737152-n

14624361-267570690303659-8966020474106544128-n

Temat
Showbiz

Të afërta