Ja si duket Linda Morina me ‘dimi e jelek’ (Foto)

Linda Morina është mjaft e përfolur në mediet për muzikën dhe humorin e saj

Si çdo herë Linda Morina është më e përfolura në rrjetet sociale ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet që ka dashur tju tregojë fansavë të saj se ajo është veshur në dimi e jelek.

https://www.instagram.com/p/BLZUYt8j4A9/?taken-by=lindamorinaofficjal

Temat
Showbiz

Të afërta