Emine Çunmulaj si Kleopatra (Foto)

Modelja shqiptare me fame botërore e cila para disa muajve u bë nënë e një vajze dhe shkëputja e saj nga pistat e modes vërehet mjaft shumë

Modelja sa i përket jetës private ka qenë gjithmonë e hapur dhe ndan me adhuruesit e saj çdo gjë.

Në këtë rast Emina ka sjellur diçka më ndryshe një ‘shëndrrim’ total në Kleopatrën faraoneshën e fundit të Egjiptit të Lashtë.

14565037_1395921840433030_1189176556207996928_n

Temat
Showbiz

Të afërta