Danielle Armstrong më e gatshme se kurrë për tu përballur me Pete Wicks (Foto)

Ajo pa dyshim theu tabu, duke bërë publike lajmin se Pete Wricks ka shfrytëzuar seksualisht të dashurën e tij Meggan MC Kenna, gjersa ishin së bashku në Marbella.

Ka qenë kjo Danielle Armstrong e cila dukej më e gatshme se kurrë për tu përballur me Pete, pasi ata janë fotografuar duke bërë të njejtën rrugë për në xhirimet e “Towie”, ku edhe do të ndodh përballja televizive.

Danielle nuk dukej aspak e nervozuar, madje gjatë gjithë kohës qëndronte e buzëqeshur, gjersa edhe ka mahntiur me pamjen e saj.

Bukuroshja 27 vjeçare dukej mjaft elegante dhe seksi e veshur në njgyrën e zezë.

dandelle1-1

andelle3

Temat
Showbiz

Të afërta