Big Mama dhe Shkenda Dubova kalërojnë së bashku, çfarë po kurdisin ato? (Foto)

Këngëtarja e njohur Shkenda Dubova është e ftuara e radhës në emisionin “1 kafe me Mamën”, i cili drejtohet nga këngëtarja Big Mama.

Për ta bërë më interesant edicionin e radhës, ato kanë vendosur që të shkojnë në Gjilan, qytetin ku edhe banon Shkenda.

Këngëtaret kanë vendosur që të vizitojnë një ranch, që të kalërojnë së bashku me kuaj, dhe këtë gjë e kanë bërë të ditur përmes publikimit të disa fotografive në Instagram

Mbetet të shihet se çfarë kanë kurdisur ato së bashku gjatë realizmit të emisionit

Mama's Trip Gjilan 😍 @shkendadubova

A photo posted by Big Mama (@bigitos) on

Temat
Showbiz

Të afërta