Beatrix Ramaosaj në krahët e të dashurit,shikoni se si e puthë ai (Foto)

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj çdo herë është shumë atraktive e bukur dhe tërheqëse

Ajo vazhdimisht është aktive në rrjetet sociale ku ajo së fundmi ka publikuar një fotografi me të dashurin e saj ku shihen të lumtur në përqafimin e tij

Beatris në fotografinë e publikuar i ka hedhur edhe një mbishkrim ku tregon se është shumë e lumtur në krahët e të dashurit.

14712283_1777147392565100_8479361260259901440_n

Temat
Showbiz

Të afërta