Adelina Tahiri ndryshon një pjesë të fytyrës (Foto)

Adelina Tahiri është këngëtarja nga Shkupi e cila komentohet jashtëzakonisht shumë sa i përket fytyrës me që dallimi me dhe pa grim është drastik,

Së fundmi, ndryshe nga fotot e mëparshme vërehet një dallim në hundën e saj, ku shihet totalisht ndryshe, e që mund ta vëreni edhe vet./Kosovarja/

Temat
Showbiz

Të afërta