Teuta sa e lumtur pranë bashkshortit (Foto)

Teuta para pak kohësh u bë nënë për here të dytë dhe sjelli në jetë dy binjak vajzë dhe djalë

Pran bashkshortit fytyra e Teutës reflekton plot dashuri, edhe përkundër obligimeve si nënë e tre fëmijëve këngëtarja duket tejet e freskët.

Teuta është distancuar paksa nga muzika nën këtë arsye shumë të fort, dhe kjo është familja dhe pikrisht ardhja në jetë e dy binjakëve.

Po ta hapësh dhe të shikon llogarin e saj në Instagram, aty sheh portretin familjar nga ditët e përditshmërisë nga të cilat kuptojm se sa shumë në harmoni i kalojnë momentet familja e këngëtarës

teuta-kurti

Temat
Showbiz

Të afërta