Roberti nostalgjik për kohën ku Renee ishte bebe (Foto)

E si duket është bërë nostalgjik për kohën kur Renne ishte shumë e vogël. Është ky Robert Berisha, i cili me anë të një foto ka kujtuar Renne-n kur ishte më e vogël,

Ai këtë e ka bërë përmes llogarisë së tij në Instagram ku ka postuar një foto bashkë me Norën dhe voglushën.

“Renne e vogël”, kështu ka shkruar Robert Berisha, përbri fotos në Instagram.

robert-berisha1_1476199811-2655996

Temat
Showbiz

Të afërta