Ndahen Drake dhe Rihanna (Foto)

Drake dhe Rihanna i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, pasi reperi ka nisur të frekuentohet me një vajzë tjetër,

Pavarësisht se 29 vjeçarit i shprehu dashurinë këngëtares, përmes një deklarate publike gjatë ceremonisë së MTV Music, çifti është ndarë – sërish.

tha se dashuria e tyre nuk ishte e mjaftueshme për të pasur një marrëdhënie ekskluzive.

“Rihanna dhe Drake po dalin me njerëz të tjerë për momentin.

Ata nuk janë më ekskluzivë.

Ata ende e duan njëri tjetrin, por kanë agjenda të zëna”.

Ndërkohë dyshja nuk i ka dhënë fund romancës, por ka një lidhje të hapur.

Temat
Showbiz

Të afërta