Kush mund ti ndajë Motrat Mustafa? (Foto)

Quhet Elsa dhe është e bija e Safete Mustafes. Elsa tashmë e ka dëshmuar talentin duke e treguar zërin briliant, duke interpretuar një këngë të huaj, shkruan “Kosovarja”.

Elsa është një vajzë simpatike dhe me vokal të fuqishëm, që me gjasë mund të “shkrepë” në skenën muzikore në vend.

Disa po thonë se Safetja duhet ta bëjë një duet me të bijën, pasi e vlen dhe do të tingëllonte interesant, shkruan “Kosovarja”.

Ama, Safete Mustafa kurrë nuk ka kënduar përkrah dikujt tjetër në duet, pos motrës së saj Sahides.

A mundet Elsa ti ndajë një herë dyshen e pa ndarë?/

mot

Temat
Showbiz

Të afërta