Kjo është gjendja e këngëtares Zanfina Ismaili pas aksidentit (Foto)

Këngëtarja e njohur Zanfina Ismaili para pak çastesh është aksidentuar në njërën nga rrugët e kryeqytetit.

Përveç dëmeve materiale, ajo nuk ka pasur lëndime dhe këngëtarja është shëndosh e mirë.

Ekskluzivisht për lajmi.net Zanfina ka folur menjëherë pas aksidentit: “Jam mirë, nuk kam pësuar lëndime, mos u bëni merak” ka thënë ajo.

Ndryshe fotogafinë ku shihen veturat e aksidentuara për lajmi.net e ka dërguar një lexues.

14658325-10209613560488215-7172892-n

Temat
Showbiz

Të afërta