Ganimete Jashanica nostalgjike për kohën e kaluar (Foto)

Këngëtarja shumë e dashur Ganimete Jashanica, si duket është bërë nostalgjike për kohën e rinisë.

Këngëtarja në fotografinë të cilën e ka postuar në llogarinë Facebook, shihet në vitet e më hershme të jetës së saj.

Por edhe pse vitet ecin këngëtarja Jashanica edhe në ditët e sotme duket shumë e bukur,

“Kur kam qenë një vakt ma e re…”, ka shkruar ajo.

Ndërsa të shumta kanë qenë komplimentet nga miqtë e fansat e saj të cilët e kanë përgëzuar për dukjen e saj dhe këngët e bukura.

ganimete-jashanica1

Temat
Showbiz

Të afërta