Andrra Destani e vetmuar! (Foto)

Bukuroshja Andrra Destani ka kohë që është bërë e dashur për publikun shqiptar, shkruan Kosovarja.

Ajo sot na paraqitet me një imazh si një vajzë e re dhe e vetmuar.

Andrra edhe pse është bërë nënë, nuk vërehet aq shumë si grua.

Ne ua sollëm këtë foto të Andrrës që ta shikoni se si duket ajo kur është në vetmi.

andrra-destani

Temat
Showbiz

Të afërta