Zbulohet arsyeja se pse u mbulua reja e Shyhretes (Foto)

Ajo u bë fytyra më e përfolur në mediet rozë dhe u komentua pa masë, me ç’rast edhe po ndiqet në çdo hap të saj në rrjetet sociale,

Së fundmi, po e shijon muajin e mjaltit me ç’rast kanë zgjedhur Emiratet e Bashkuara Arabe.

Në llogarinë e saj në “Instagram” ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e mbuluar tipike si një myslimane e devotshme, por arsyeja është se në vendet arabe, mbulesa në xhami është detyrimore.

Në vendin ku ka pozuar e mbuluar është xhamia më e madhe në Abu Dhabi e quajtur “Grand Mosque Center”

n_1476102777-1419789

Temat
Showbiz

Të afërta