Të gjithë e duan Erjonën, gruaja e Xhemailit shpallet tifozja më atraktive në Evropë (Foto)

Versioni italian i revistës së popullarizuar, GQ, e ka shpallur Erjona Sulejmanin tifozen më atraktive në Evropë.

29-vjeçarja thuhet se ka tërhequr vëmendje të madhe gjatë Kampionatit Evropian, ‘Franca 2016’ dhe ishte rregullisht e pranishme në tribuna kur luante Zvicra.

Gruaja e Blerim Xhemailit ka bërë një set fotografik për këtë revistë, në të cilën ka pozuar me veshje të brendshme.

Në njoftim tregohet se Erjona ka tre vite që është martuar me futbollistin shqiptar, i cili e përfaqëson Zvicrën.

erjona-sulejmani5

erjona-sulejmani1

erjona-sulejmani4

erjona-sulejmani3

Temat
Showbiz

Të afërta