Reagon Iva Aliko: Ja e vërteta e vjedhjes së dyqanit me kozmetik (Foto)

Pas publikimi të një video në të cilën shfaqet një vajzë, e dyshuar si Iva Aliko, duke vjedhur nga një dyqan kozmetik duket se këngëtarja nuk ka qëndruar pa e komentuar si fakt.

Përmes një postimi në Instagram ajo është shprehur se nuk e ka kryer një veprim të tillë. “Flm per reklamen por iva nuk ka nevoje per te marre asnje produkt e te iki pa paguar, me vjen keq per disa persona qe mezi presin rastin te inskenojne gjera te paverteta e te demtojne imazhin tim , rasti ne fjale ka ven ne levizje dhe vet pronarin e dyqanit mikun tim ku ka sqaruar rastin dhe personi është pushuar nga puna, gjithsesi keto shkrime do ndiqen penalisht nga une !

Iva Aliko”,-ka përfunduar statusin e saj këngëtarja duke shfaqur indinjatën e saj për lajmet e publikuara gjatë ditëve të fundit

iva_1476111206-4032787

Temat
Showbiz

Të afërta