Orinda Huta çon “selam” nga Turqia (Foto)

Vetëm pak ditë më parë ajo ka nisur aventurën e re televizive në “Tring” përmes emisionit “Surpriza SD”.

Pas nisjes së emisionit të parë duket se Orinda ka vendosur të relaksohet si dhe vendndodhje ka zgjedhur Turqinë.

Ajo ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram duke treguar se ka vizituar “Xhaminë Blu”.

Në këtë foto moderatorja dhe këngëtarja duket mjaft në formë

Temat
Showbiz

Të afërta