Kida flet për Ledrin, ja çka mendon për të (Foto) (Video)

Kida dhe Arta Memedi kanë qenë të ftuara në rubrikën “In and Out” të emisionit

Express Rozë, ku kanë komentuar veshjet e artistëve tanë.

Ndër të tjera ato kanë komentuar edhe veshjen e reperit Ledri Vula.

Se çfarë kanë thënë ato për Ledrin mund ta shikoni në linkun e mëposhtëm.

Temat
Showbiz

Të afërta