As Kaltrina Selimi nuk i shpëton ndërhyrjeve estetike (Foto)

Katrina Selimi ditë më parë publikoi videoklipin e radhës ‘Pa ty’.

Në fakt, këngëtarja ishte mysafire e këngës së shkruar dhe kënduar të reperit, Gold Ag.

Por, Telegrafi ka mësuar se Kaltrina ka bërë një ndërhyrje kirurgjike në fytyrë para xhirimit të klipit.

Kaltrina ka bërë disa përmirësime në hundë ndërsa ndërhyrja kirurgjike është kryer në spitalin ‘Otrila’ të Prishtinës.

Ndryshe, kënga më e re e Kaltrinës deri më tani ka marrë rreth 750 mijë klikime në YouTube.

katrina-selimi1

Temat
Showbiz

Të afërta