A janë flokët e vërteta të Marina Vjollcës apo është me paruke (Foto)

Bukuroshja nga Tirana, Marina Vjollca shpesh është në qendër të medies rozë,

Ajo e bën me qëllim që të jetë në qendër të vëmendjes, apo gjërat që ajo i bën, bien në sy dhe bëhen lajm për fansat e saj, nuk e dimë.

Mirëpo, Marina edhe sot shfaqet me disa fotografi në Instagram ku na bën të dyshojmë se ajo nuk i ka flokët e veta por vendos paruke.

Se për çka e kemi fjalën shikoni fotot e Marinës

Temat
Showbiz

Të afërta