Dy prezantuese femra së shpejti në një emision investigativ (Foto)

Ndodh për herë të parë që dy prezantuese femra të drejtojnë një emision investigativ shqiptar. Ato janë Fiori Dardha dhe Rozana Radi.

Në fillim ishte Fiori, që sezonin e kaluar televiziv e mbylli në studion e “Fiks Fare”, që dha sinjalin për një program të ri në “Ora News”.

Më pas pati lajme që shoqëruese e saj në këtë projekt do të ishte Rozana Radi. Këngëtarja, tekstshkruesja, skenaristja, ka konfirmuar sot këtë lajm.

rozi_fiori

Temat
Showbiz

Të afërta