Momentet më të bukura të dasmës mbretërore sipas Princ Lekës (Foto)

Padyshim dasma mbretërore e zhvilluar gjatë datës 8 tetor do të kujtohet gjatë për shkak të organizimit të ftuarve dhe gjithçkaje tjetër.

Megjithatë disa nga momentet më pikante i ka ndarë në profilin në Facebook, Princi Leka ka ndarë disa nga momentet më speciale gjatë dasmës.

p3_1476005154-8527934

p1_1476005154-9818751

el_1476005277-6401713

Temat
RajonShowbiz

Të afërta