Mbulohet reja e Shyhrete Behlulit (Foto)

Lerata Jakupi, reja e famshmë e këngëtares së njohur popullore Shyhrete Behluli, nga muaji i mjaltit ka postuar një foto, ku shihet e mbuluar.

Ajo gjatë qendrimit në Dubai ka vizituar një Xhami, me ç’rast i është dashur që të mbulojë të gjitha pjesët e trupit, shkruan Magazina.al.

Kujtojmë që çifti Learta dhe Kushtrimi realizuan dasmën e ëndrrave javen e kaluar, e cila u komentua shumë nga opinion publik.

Temat
Showbiz

Të afërta