Enca çmend fansin e saj, e zhvesh dhe tund vithet në…?!

Enca Haxhia ka patur një koncert mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku ka krijuar një atmosferë të këndshme.

Një djalë, i cili duket adoleshent nuk i ka rezistuar dot Encës dhe është ngjitur në skenë. Enca i është afruar dhe e i ka hequr bluzën dhe më pas ka bërë lëvizje provokuese duke u fërkuar tek organi i tij gjenital.

Por, i riu shkodran nuk është mjaftuar me kaq, në fund ai e ka puthur dhe përqafuar këngëtaren dhe më pas ka zbritur nga skena, ndërsa Enca ka vijuar koncertin nën brohorimat e fansave të saj.

Temat
Showbiz

Të afërta