Yllka Kuqi përsëri në fshat (Foto)

Këngëtarja Yllka Kuqi së fundmi është duke shijuar disa ditë të mira pushimi, pas një angazhimi mjaft të madh me koncerte dhe dasma gjatë sezonës verore.

Ndonëse nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, ajo herë pas here poston fotografi për të qenë më afër fansave të saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet mjaft e freskët në një ambient natyror, teksa në mbishkrimin e fotos ka shkruar:

“Yllka përsëri në fshat”.

Këngëtarja me anë të kësaj fotografie ka treguar se është mjaft e lidhur me natyrën, ndoshta e frymëzuar edhe nga romani i njohur “Afërdita përsëri në fshat” i Sterio Spase.

Yllka perseri ne fshat 😀😉

A photo posted by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Temat
Showbiz

Të afërta