Ku po kalojnë muajin e mjaltit nusja dhe djali i Shyhrete Behlulit?! (Foto)

Edhe pse asnjëri nuk ishin persona publik ata pushtuan mediat për disa ditë me rradhë.

Nuk lanë pa u komentuar për secilën lëvizje, e dasma e tyre ishte më e bujshmja e vitit.

Kështu ndodh kur martohet djali i këngëtares më të njohur të muzikës popullore Shyhrete Behlulit.

Disa ditë pasi pushuan nga dasma çifti i ri morën rrugën drejt Dubait për të kaluar muajin e mjaltit.

Këtë e bëri të ditur nusja e cila ka postuar një fotografi në profilin e saj të Instagramit ku shihen duke shijuar martesën të lumtur në krahët e njëri tjetrit.

learta_1475849865-905965

Temat
Showbiz

Të afërta