Këngën e cilit reper kosovar e pëlqen Shkenda Dubova (Foto)(Video)

Shkenda Dubova është një prej këngëtareve që eksperimenton me muzikën dhe shumë e përfolur rreth jetës private.

Ajo ka konfirmuar që është në lidhje duke i dhënë fund dilemave rreth se a është single

Kështu së paku ka thënë këngëtarja Dubova për emisionin Reload të RTV Dukagjinit, ndërsa ka zbuluar edhe shumë gjëra shumë të pathëna rreth karrierës,

“Mos hyni në magje të huaj.

Detyrat e shtëpisë i kam kryer”, ka thënë ndër të tjerash Dubova, duke konfirmuar se është në lidhje.

Ajo më tutje ka zbuluar se i pëlqen kënga ‘Kokaina’ e Mozzikut, të cilën kishte dashur ta këndojë vet ajo, por autori i saj, Getinjo tashmë ia kishte dhënë reperit shqiptar.

Temat
Showbiz

Të afërta