Harrojeni Rike Rocin, ja cila ishte tifozja më bombastike mbrëmë për kombëtaren shqiptare (FOTO)

Einxhel Shkira, është emri i prezantueses shqiptare.

Ajo mbrëmë gjatë ndeshjes në mes Shqipërisë dhe Litenshtajnit, ku fitues ishin kuqezinjtë, doli të jetë njëra nga tifozet më seksi, që ishin të pranishme në stadium.

Einxheli përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ndan edhe një foto nga ndeshja e djeshme, të cilës ia bashkëngjitë edhe disa fjalë ” “#MePlis

e-shkira

14099485-1740065196248008-717246247-n-1

12568783-531861480306722-1731543644-n

Temat
Showbiz

Të afërta