Çka po e lidh Robertin me ish të dashurin e Genta Ismajlit (Foto)

Ka kohë që muzicienti Robert Berisha ka njoftuar opinionin e gjerë mbi lëvizjen që ai bëri në muzikë pasi që filloi këndimin duke lënë anash kështu instrumentin që për vite të tëra e mbajti atë në skenën muzikore.

Pas këtij lajmi ai solli dy projekte solo të cilave iu bëri edhe videoklipet, këngë këto që u pëlqyen dhe u pritën mjaft mirë nga publiku .

E me lëvizjen e bërë këngëtari gjatë përgjegjës për intrumentin e “Keyboardit” tashmë e ka ftuar ish të fejuarin e këngëtares Genta Ismajlit instrumentistin Milot Binaku i cili tash e disa vite mirret me muzikë.

Roberti dhe Miloti kanë formuar një dyshe perfekte dhe janë mjaft të angazhuar me mbrëmje muzikore.

roberti

Temat
Showbiz

Të afërta