Baballarët atraktivë të yjeve shqiptare (Foto)

Personazhet si Dua Lipa, Elita Rudi, Adrian Gaxha, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Ledri Vula, përveç se të talentuar në profesionet e tyre, janë gjithashtu simpatikë sa herë që shfaqen në ekran.

Shpesh kur diskutohet mbi paraqitjen e jashtme të personazheve themi se ata e kanë trashëguar atë prej nënave të tyre.

Por, nëse do të shihni baballarët do të ndryshonit mendim. Edhe pse jo më të rinj, ata janë të pashëm, seksi, herë elegantë e herë sportivë, por qartë mund të themi se një pjesë të bukurisë këta personazhe e kanë trashëguar nga baballarët e tyre.

babai-1-1-435x245_1475857087-8807711
Babai i Adrian Gaxhës!

babai-2-1-435x245_1475857075-7228524
Babai i Anxhelina Hadërgjonaj. Bukuria e këngëtares nuk është vetëm nga nëna Alberia, por edhe nga babai!

babai-3_1475857063-818133
Dukagjini, babai i Dua Lipës një roker i pashëm i cili po e mposht moshën!

babai-4_1475857052-5789647
Elita bukuroshe, me një baba zotëri!

babai-5_1475857039-9673235
Agroni, babai i Ledrit gjithnjë ka qenë tërheqës, gjithnjë sipas tregimeve të miqve të tij në media, të cilët u kthyen në retrospektivë. Ledri definitivisht ka pasur kujt t’i ngjajë!

Temat
Showbiz

Të afërta