Pamje ekskluzive nga darka romantike e Ermalit dhe Arianës (Foto)

Këngëtari Ermal Fejzullahu emër i njohur dhe për fansat e tij shumë i dashur.

Por, sonte Ariana gruaja e Ermalit ka vendosur që të kaloj një natë pak më ndryshe, ku ajo shihet se është në shoqëri të burrit të saj, Ariana e cila tashmë ka bërë një emër në shtypin rozë sa i përket pamjes dhe fotografive të saj.

Ariana shihet se nuk është vetëm, por me Ermalin.

Ariana fotografinë e ka shoqëruar me shkrimin e bashkangjitur; “Night out”, që len të kuptohet se po darkojnë jashtë.

ariana-ermal-fejzullahu

Temat
Showbiz

Të afërta