Mavraj adhurues i flakët i Shkurte Fejzës, lëshon këngën e saj në konferencë (Video)

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Mergim Mavraj, njihet si një person i qetë, i matur dhe fetar.

Por gjatë një konferencë për media ka shfaqur një anë tjetër të karakterit tij, atë argëtues, shkruan Magazina.

Në konferencën e djeshme, para ndeshjes me Lihtenshtajnin, Mavraj, si rrallë herë është treguar komik.

Përveç situatave komike që ka krijuar, ai i ka argëtuar të pranishmit edhe me këngët e këngëtares së mirënjohur popullore Shkurte Fejza.

Duke treguar kështu që është adhurues i muzikës së saj. Ai ka shpërndarë këtë video edhe në rrjete sociale, ku edhe ka shkruar “Oh Shkurte Fejza, Shumë po mundohen, por asnjë stë afrohet dot” .

Temat
Showbiz

Të afërta