Kur Elvana ja nxirrte gjoksin Getoar Selimit (Foto)

E bukur, joshëse dhe përherë atraktive. Kjo është Elvana, këngëtarja që nuk mund të ngatërrohet me tjetër.

Elvana Gjata ndryshe nga këngëtaret tjera, gjatë verës që e lamë pas kishte vendosur të rrijë largë koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore.

Ka bërë para Elvana, apo…

Ndër tjerash, ajo është këngëtarja që di ta ruaj më së miri privatësinë dhe këtë e bënë me një inteligjencë të jashtëzakonshme, shkruan “Kosovarja”.

Ama se dikur ishte në krahët e Getit dhe se atë kohë “shplohej” më shumë se kurrë, këtë nuk mund ta mohoj bukuroshja e skenës.

elvanaaa

elvanaa

elvana1

Temat
Showbiz

Të afërta