Koncerti i Dua Lipës në Prishtinë, i tëri në tre minuta (Video)

Këngëtarja Dua Lipa gjatë muajit gusht realizoi një nga koncertet e saj më të suksesshme, në Prishtinë.

Koncerti i mbajtur në parkun “Gërmia” ishte shumë emocionues për Duan, e cila për herë të parë pati mundësinë të paraqitet para fansave shqiptarë.

Edhe pse kanë kaluar disa muaj, Dua me endje e kujton atë natë, dhe së fundmi ka hedhur në YouTube një video tre minutëshe, e cila tregon të gjithë atmoserën e krijuar në datën e 9 gushtit. /Telegrafi/

Temat
Showbiz

Të afërta