Këto janë tifozet më simpatike të Kosovës (Foto)

Në adresën e Gazetës Express ka ardhur një fotografi ku shihen dy vajza të vogla të veshura me bluza në përkrahje të Kosovës për ndeshjen e sotme që do të realizohet me Kroacinë.

Ndeshja fillon sot në orës 20:45, e do të mbahet në stadiumin e Shkodrës në Shqipëri.

Deri tani kemi parë tifozë mjaft që janë në përkrahje të Kosovës, mirëpo këto dy vajza të vogla, janë tifozet më të reja dhe natyrisht më të lezetshmet.

14555953-1225668240823468-501793243-n_1475769619-4274336

Temat
SportVend

Të afërta