Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Samantën (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella një emër që sapo të përmendet të bie në mend një vajzë elegante dhe e bukur.

Samanta sot ka postuar një foto në rrjetin social Instagram, ku ajo shfaqet si një vajzë e thjesht, por që duket aq bukur dhe elegante si gjithherë.

M.U.A @arber_bytyqi_mua ❤️

A photo posted by Samanta Karavella (@samantaofficial) on

Temat
Showbiz

Të afërta