Fjolla Morina provokon me gjuhën jashtë (Foto)

Fjolla jo rrallë here është shfaqur në publik pa grim po edhe sikur këtë radh.

Ajo së fundmi është duke marrë pjesë në spektaklin ‘Dance with me’ e cila merr edhe shumë komplimentë në paraqitjet e saja si në vallëzim po ashtu dhe në dukje,shkruan Kosovarja.

Fjolla shihet përkrahë Rozana Radit ku siç e kuptojmë ato ndodhen në prova të spktaklit ku Fjolla përformon çdo të hene si konkurente, ndërsa Rozana këtë here është brenda stafit të këtij formati televiziv.

Temat
Showbiz

Të afërta