Cozman dhe Onat paralajmërojnë projektin e radhës (Video)

Pothuajse pas një muaji që Cozman kishe probleme dhe përleshje me Noizyn, ka vendosur të vije ndryshe për publikun, shkruan Kosovarja.

Reperi i njohur për lidhjen e tij me këngëtaren Tuna, Cozman, ka vendosur që projektin e radhës ta sjellë për publikun e tij me reperin e po të njëjtit label Baba Stars, Onatin.

Ky i fundit ka shpërndar një video ku paralajmëron për klipin e ri në bashkëpunim me Cozmanin, titulli i projektit të tyre të përbashkët është “Aviona”.

#Aviona premiere t'shtunën n'19:00 ! 
#BABASTARS #ThinkCreativeFilms

A video posted by ONAT OFFICIAL #BS (@onatofficial) on

Temat
Showbiz

Të afërta